online shopping
shops
مشخصات محصول | |
|---|---|
| brand | آفر |
| length | 38 cm |
| width | 38 cm |
| height | 60 cm |
| Legs | Georgian beech wood in 4 colors |
| Preparation time | 3working weeks |
| contain | High strength and durability |
| suitable for use in | work space, home |
| Body | Georgian beech wood in 4 colors |
| sofa cover | Washable fabric, In 24 colors |
T model open chair is produced with a height of 60 cm (height of the sitting surface to the floor).
Increasing the distance between the legs at the bottom has helped to maintain the balance of this open chair and made it possible for you to comfortably enjoy sitting on the T model chair.