online shopping
shops
مشخصات محصول | |
|---|---|
| brand | آفر |
| length | 190 cm |
| width | 85 cm |
| height | 85 cm |
| sofa cover | Washable fabric, In 24 colors |
| Body | Georgian beech wood in 4 colors |
| suitable for use in | work space, home |
| Legs | Georgian beech wood in 4 colors |
| contain | High strength and durability |
| Preparation time | 3working weeks |
In today's small spaces, there is a lot of lack of space.
One of the ways to deal with this problem is to use sofa beds.
Aramis model sofa bed with its own design is produced to meet this need.
A product that, unlike other products in the market, is made with a wooden frame and skeleton.