online shopping
shops
مشخصات محصول | |
|---|---|
| brand | آفر |
| length | 180 cm |
| width | 85 cm |
| height | 70 cm |
| Preparation time | 3working weeks |
| Legs | Georgian beech wood in 4 colors |
| contain | High strength and durability |
| Body | Georgian beech wood in 4 colors |
| suitable for use in | work space, home |
| sofa cover | Washable fabric, In 24 colors |
Hypnose sofa-bed is made for one person and has a wooden frame. The frame is made of Georgian breech, which has high durability. The cushioning and the back rest comes in various colors, to be mixed and matched with the interior.