online shopping
shops
مشخصات محصول | |
|---|---|
| brand | آفر |
| length | 100 cm |
| width | 90 cm |
| height | 103 cm |
| contain | High strength and durability |
| Legs | Georgian beech wood in 4 colors |
| Preparation time | 3working weeks |
| Body | Georgian beech wood in 4 colors |
| sofa cover | Washable fabric, In 24 colors |
| suitable for use in | work space, home |
Designing, producing, and using rocking chairs has been more popular in recent years. Havana rocking chair is one such chair, with the exception that its body is an armchair itself. This makes it more comfortable than other rocking chairs.